سه شنبه 30 شهريور 1400 - Tue 21 Sep 2021
  • درگیری و جنجال در استقلال به اوج رسید/افشاگری پیشکسوتان ابی پوش از مافیای پشت پرده +اسامی

  • فیلم/ آیا کودکان هم باید ۲ دُز واکسن بزنند؟

  • انهدام ۴ مقر گروهک‌های ضدانقلاب در شمال عراق/ همه مواضع، مراکز فرماندهی و زاغه مهمات آنها نابود شد

  • حال ناخوش آموزش و پرورش در آستانه مهر/ تردید جدی در امکان بازگشایی موفق مدارس/ تعلیم و تربیت، نیازمند وزیر جهادی و انقلابی

  • خانه تکانی مجیدی در استقلال کار دست بازیکنان داد/خط قرمز مجیدی روی ستارگان پرحاشیه استقلال

  • اعلام جزئیاتی از «قرنطینه هوشمند» / وزیر بهداشت: اجرای طرح خانه به خانه برای لکه‌گیری واکسیناسیون انجام می‌شود

  • واکنش آمریکا به ارسال سوخت از ایران به لبنان

  • روایت اندیشکده آمریکایی از پیروزی بزرگ ایران

  • چله‌نشینی و روزه سکوت رئیس جمهور سابق در خانه‌اش/ روحانی، در انتظار محاکمه یا حکم مسئولیت؟

  • کاهش قیمت ارزهای دیجیتالی

  • چرا اصلاح طلبان سکوت کردند؟

  • همه چیز درباره واکسیناسیون دانش‌آموزان

  • سورپرایز علی لاریجانی در راه است؟

  • قیمت گوشی موبایل در ۲۹ شهریور

  • اتش بازی مجیدی در نقل و انتقالات استقلال/مذاکرات پنهانی مجیدی با ستاره خارجی کروات

  • طوفان یحیی در ترکیب جنجالی پرسپولیس/بازگشت شاه ماهی سرخ پوشان به ترکیب طلایی

  • اگر در منزل بیمار کرونایی دارید بخوانید

  • قیمت روز خودرو‌های داخلی ۱۴۰۰/۰۶/۲۸

  • پایان دروغ هشت ساله غرب‌گرایان: تحریم و FATF مانع عضویت ایران در شانگهای است

  • قیمت ارز، دلار، یورو، سکه و طلا ۱۴۰۰/۰۶/۲۸

  • |ف |
    | | | |
    کد خبر: 255504
    تاریخ انتشار: 10/مرداد/1400 - 20:55

    برنامه رقابت ورزشکاران ایران در روز دهم

    دهمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو فردا (دوشنبه) با حضور نمایندگان ایران در سه رشته پیگیری خواهد شد.

     برنامه رقابت ورزشکاران ایران در روز دهم

    به گزارش پایگاه خبری «حامیان ولایت» به نقل از تسنیم؛ دهمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در حالی فردا (دوشنبه) پیگیری می‌شود که پنج ورزشکار کشورمان در سه رشته قایقرانی، کشتی فرنگی و تیراندازی به رقابت با حریفان می‌پردازند.

    برنامه رقابت ورزشکاران ایران در روز دهم به شرح زیر است:

    قایقرانی: ساعت ۵:۵۹ - علی آقامیرزایی در کایاک یک نفره ۱۰۰۰ متر - حضور در دسته دوم مرحله مقدماتی و رقابت با حریفانی از فرانسه، آرژانتین، مجارستان، ایتالیا و کمیته المپیک روسیه

    کشتی فرنگی: ساعت ۶:۳۰ - محمدعلی گرایی در وزن ۷۷ کیلوگرم - دور اول و مرحله یک هشتم نهایی با «یوس وانیس پنا فلورس» از کوبا

    کشتی فرنگی: ساعت ۶:۳۰ - محمدهادی ساروی در وزن ۹۷ کیلوگرم - دور اول و مرحله یک هشتم نهایی با «آدِم بوجملین» از الجزایر

    کشتی فرنگی: ساعت ۶:۳۰ - امین میرزازاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم - رقابت با «آلین الکسوس سیاوراریو» از رومانی در جدول شانس مجدد و تلاش برای کسب مدال برنز

    تیراندازی: ساعت ۷ - مهیار صداقت در مرحله مقدماتی تفنگ سه وضعیت

    نظرات بینندگان
    نظرات شما