شنبه 02 بهمن 1400 - Sat 22 Jan 2022
|ف |
| | | |
کد خبر: 279024
تاریخ انتشار: 18/دي/1400 - 13:35

افزایش حقوق سربازان برای سال آینده هنوز مشخص نیست

اکنون نمی توان به قطعیت گفت که حقوق سربازان در سال آینده افزایش خواهد داشت و حتی نمی توان عدد آن را به صورت تقریبی بیان کرد؛ زیرا هنوز مجلس وارد بررسی جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۱ نشده است.

افزایش حقوق سربازان برای سال آینده هنوز مشخص نیست

به گزارش پایگاه خبری «حامیان ولایت» ، به نقل از فارس، محمود عباس زاده مشکینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به افزایش حقوق سربازان در بودجه سال آینده اظهار داشت: افزایش حقوق سربازان فقط در حد پیشنهاد در بودجه سال آینده کشور است و هنوز این پیشنهاد به صورت رسمی تایید نشده است. پس نمی توان گفت که حقوق سربازان افزایش پیدا خواهد کرد و اکنون صحبت درباره آن کار منطقی نیست.


وی ادامه داد: این پیشنهاد نیز در بودجه سال گذشته کشور هم وجود داشت، اما به مرحله عملیاتی که مدنظر بود نرسید.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: کمیسیون امنیت ملی مجلس قصد دارد که در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ حقوق سربازان را افزایش بدهد؛ زیرا تمام اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس موافق این افزایش حقوق هستند. نه تنها موافق هستند بلکه جزو دغدغه‌های تک تک نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.

عباس زاده تصریح کرد: افزایش حقوق سربازان یک پیشنهادی از سمت دولت در لایحه بودجه سال آینده است. از این رو این موضوع بستگی به نظر و تصمیم نمایندگان در کمیسیون تلفیق و همچنین صحن علنی دارد و حتی ممکن است ورای پیشنهاد دولت چند درصدی هم به آن افزوده شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:  اکنون نمی توان به قطعیت گفت که حقوق سربازان در سال آینده افزایش خواهد داشت و حتی نمی توان عدد آن را به صورت تقریبی بیان کرد؛ زیرا هنوز مجلس وارد بررسی جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۱ نشده است.

نظرات بینندگان
نظرات شما