سه شنبه 03 خرداد 1401 - Tue 24 May 2022
|ف |
| | | |
کد خبر: 296105
تاریخ انتشار: 19/ارديبهشت/1401 - 23:17

آماده باش کامل حزب الله همزمان با رزمایش رژیم صهیونیستی

منایع خبری لبنانی دوشنبه شب از آمادگی کامل حزب‌الله لبنان همزمان با برگزاری رزمایش رژیم صهیونیستی خبر دادند.

 آماده باش کامل حزب الله همزمان با رزمایش رژیم صهیونیستی

به گزارش پایگاه خبری «حامیان ولایت» ، به نقل ازایرنا؛ المیادین با تایید این خبر اعلام کرد که حزب الله آمادگی کامل خود را همزمان با این رویداد اعلام کرده است.

منابع فلسطینی نیز اعلام کردند که گروه‌های مقاومت این کشور نیز در حالت آماده باش کامل قرار گرفته اند تا در صورت هرگونه حماقت دشمن صهیونیستی، آمادگی کافی برای پاسخگویی داشته باشند.

 منابع خبری از آغاز بزرگترین رزمایش تاریخ جعلی رژیم صهیونیستی از امروز (دوشنبه) خبر دادند.

رسانه‌های صهیونیست گزارش دادند که از امروز دوشنبه بزرگترین رزمایش تاریخ این رژیم تحت عنوان «ارابه‌های آتش» برگزار می‌شود.

خبرنگار نظامی وبگاه صهیونیستی واللا در این باره اعلام کرد: این رزمایش نظامی که ستاد مشترک ارتش اسرائیل برگزارکننده آن است، سال گذشته در پی آغاز عملیات «نگهبان دیوارها» (جنگ ۱۲ روزه علیه غزه) به تعویق افتاده بود.

 بنابراین گزارش، در مرحله نخست این مانور همه بخش نظامی ارتش و ستاد مشترک رژیم صهیونیستی مشارکت دارند.

البته با وجود برگزاری این رزمایش منابع صهیونیستی اذعان کردند که ارتش این رژیم به تازگی تاکید کرده که تمایلی برای ورود به جنگ علیه غزه را ندارد.

اما برگزاری این رزمایش همزمان با تنش‌های شدید امنیتی در داخل اراضی اشغالی و همچنین تهدیدات مطرح شده از سوی صهیونیست‌ها در زمینه ترور «یحیی سنوار» رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه، از لحاظ زمانی مهم ارزیابی می‌شود.

نظرات بینندگان
نظرات شما