چهارشنبه 04 خرداد 1401 - Wed 25 May 2022
|ف |
| | | |
کد خبر: 294073
تاریخ انتشار: 05/ارديبهشت/1401 - 11:10

افسر سابق موساد: اسرائیل زخم‌هایش را لیس می‌زند

یکی از افسران سابق دستگاه اطلاعاتی نظامی رژیم صهیونیستی اذعان کرد که اسرائیل زخم‌هایش را لیس می زند اما حماس به خاطر پیروزی‌هایش جشن می‌گیرد.

افسر سابق موساد: اسرائیل زخم‌هایش را لیس می‌زند

به گزارش پایگاه خبری «حامیان ولایت» ، به نقل از مهر، در اوج تحولات مسجدالأقصی و ناتوانی اشغالگران در برابر آن، محافل امنیتی و نظامی رژیم صهیونیستی ناخرسندی خود را از دستاوردهای حماس در برابر خود، پنهان نمی‌کنند به گونه‌ای که این رژیم اعلام کرده از اینکه حماس خود را «مدافع قدس و مسجدالأقصی» و اردوگاه جنین می‌داند، نگران است.

یونی بن مناحیم، از افسران سابق دستگاه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی اذعان کرد: اسرائیل زخمهایش را لیس می‌زند اما حماس به خاطر پیروزی‌هایش جشن می‌گیرد و این پیروزی در نتیجه راهبردی است که بر پایه معادل جدید «غزه-قدس» در رویارویی با اسرائیل از زمان درگیریهای سیف‌القدس تدارک دیده شده است.

وی ادامه داد که حوادث هفته اخیر هم در راستای تقویت این معادله و برخواسته از این فرضیه است که اسرائیل تنها زبان زور و کشتار را می‌فهمند.

مناحیم گفت: حماس تاکنون چند دستاورد به دست آورده است که از جمله آنها از گردونه خارج کردن اسرائیل، اردن و تشکیلات خودگردان از مسجدالاقصی و تسلط حماس است.

وی افزود: حماس با بسیج عمومی فلسطینی‌ها در قدس، اسرائیل را مجبور به لغو راهپیمایی پرچم از بیم حملات موشکی حماس کرد.

این افسر صهیونیست اعلام کرد: حتی با وجود حملات موشکی از غزه، اسرائیل از بیم گشوده شدن دور جدید درگیری، کاری انجام نداد.

از سوی دیگر تزوی یحزقلی رئیس بخش عربی شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی هم اعلام کرد: برافراشتن پرچم فلسطین و حماس بر فراز مسجد الاقصی، پیروزی فلسطینیان را به تصویر کشید، ما شکست بزرگی را متحمل شدیم.

برچسب ها: اسرائیل ، موساد ، فلسطین ،
نظرات بینندگان
نظرات شما