دوشنبه 02 خرداد 1401 - Mon 23 May 2022
 • گشت و گذار در کنار رودخانه های کرمانشاه

 • وریا غفوری نماینده سلبریتی های غرق در رفاه و اشرافیت ورزشی که نگران معیشت مردم شده اند!!!

 • شما ایرانی کیلی کیلی کم شناخت

 • نیروهای مسلح به پادگان‌ها برگردند!

 • خواص درمانی خربزه تلخ

 • فیلم/ بازگشت یوسف‌های گمگشته از دیار فکه

 • کتک خوردن دختر تکواندو کار از مربی!

 • واکنش کریم باقری به اولتیماتوم فدراسیون

 • قیمت انواع گوشی موبایل امروز

 • آنتی بیوتیک‌ها موجب عفونت قارچی می‌شوند

 • ۶ نشانه فشار خون که نباید نادیده بگیرید

 • فواید آب و سرکه سیب برای سلامتی

 • پیام تسلیت پایگاه خبری حامیان ولایت به خانواده سرداران شهید صنیع خانی

 • شلیک صهیونیست ها به جوان فلسطینی

 • موضع تاریخی استاد فاطمی‌نیا در فتنه ۸۸ چه بود؟

 • رئیسی از زیر صفر شروع کرد نه از صفر

 • جریمه فروشگاهی که احتکار روغن می‌کرد

 • ۱۲ نکته اخلاقی-عرفانی از آیت‌الله فاطمی نیا

 • آیت‌الله فاطمی‌نیا که بود؟/ تضعیف نظام و رهبری از «شُرب خَمر» بدتر است!+فیلم

 • استاد فاطمی‌ نیا دار فانی را وداع گفت

 • |ف |
  | | | |
  کد خبر: 292834
  تاریخ انتشار: 25/فروردين/1401 - 15:42

  برنامه جوکر هماهنگ شده بود! عصر جدید چی؟

  اگر از همان ابتدا این توقع را در بیننده بوجود نمی آوردند هیچ اشکالی نداشت ولی این تصور از خلال حرف‌ها و عکس العمل‌های شرکت کننده ها و بالطبع سازندگان برنامه شکل گرفته است.

  برنامه جوکر هماهنگ شده بود! عصر جدید چی؟

  به گزارش پایگاه خبری «حامیان ولایت» ، به نقل از عصرایران؛ برنامه جوکر یکی از برنامه‌های ارائه شده در پلتفرم‌های نمایش خانگی است که بعد 3 ماه از آغاز پخش آن با استقبال نسبتا خوبی از طرف مخاطب مواجه شده است. سازنده برنامه احسان علیخانی است.

  فصل آخر (پنجم) برنامه جوکر با حضور محمدرضا علیمردانی، امیرحسین صدیق، حامد آهنگی، سیروس میمنت، علی اوجی، مجید واشقانی، علیرضا مسعودی (علی مشهدی) و مهران غفوریان، در حالی پخش شد که رفتار متفاوت سایر اعضای گروه با علی مشهدی و واکنش های سرد و گیج کننده‌ی او، سبب شد که مخاطبان احساس کنند مشکلی میان او و سایر اعضای گروه وجود دارد.

  اما حامد آهنگی، محمدرضا علیمردانی، علی اوجی و مجید واشقانی در لایو اینستاگرامی مشترکی، توضیح دادند که دلیل این رفتار و واکنش‌های متفاوت، به این خاطر بوده که همگی آنها از یک هفته قبل، هماهنگ بودند و برای برنامه تمرین کرده بودند اما علی مشهدی یک شب قبل از ضبط به گروه اضافه شده و هیچ تمرین و آگاهی درباره برنامه جوکر نداشته است.

  از آن طرف هم علی مشهدی نیز در ویدیویی از خود که در حرم امام رضا (ع) منتشر کرد، در تکمیل صحبت همکارانش، گفت: «همه بچه‌ها دوستان من هستند همه ما جمع می‌شویم که در این شرایط لبخندی روی لب شما بیاوریم. بچه‌ها از یک هفته قبل با هم هماهنگ بودند. قرار بود سیدجواد رضویان در آن گروه باشد اما مشکلی برایش به وجود آمد و نتوانست بیاید و من به جایش رفتم و ...»

  چی شد؟ برای برنامه تمرین کرده‌اند؟ از یک هفته قبل با هم هماهنگ شده‌اند؟ پس چرا در هر برنامه شرکت کننده ها به گونه ای حرف می زنند که انگار اولین مواجهه آنها با همدیگر در همین لحظه است که با چمدان وکوله وارد استودیو ضبط برنامه می شوند؟

  چرا موقعی که رو به دوربین توضیح می دهند می گویند مثلا من دیدم فلان شخص آمد گفتم که دیگر باختم آخر من نسبت به اون آدم حساسم، همین که نگاهش می کنم خنده‌ام می گیرد! یا حتی در یک برنامه یکی از شرکت کننده ها گفت من اگر می دانستم فلان کس در این برنامه هست شرکت نمی کردم و ... بهرحال همه تظاهر به بی اطلاعی از بقیه شرکت کننده‌ها می‌کردند و بعد با ورود هر کدام شگفت زده می‌شدند! 

  اگر سازندگان از همان ابتدا این توقع را در بیننده بوجود نمی آوردند هیچ اشکالی نداشت ولی این تصور از خلال حرف‌ها و عکس العمل‌های شرکت کننده ها و بالطبع سازندگان برنامه شکل گرفته است.

  بعد از این سخنان و لایو شرکت کننده های فصل پنجم چه بخواهیم و چه نخواهیم، تا حدودی قضاوت نسبت به فضای برنامه جوکر عوض می‌شود و تماشاگر احساس نوعی مغبونی را دارد.

  از طرف دیگر در هفته گذشته برنامه عصر جدید شبکه 3 احسان علیخانی هم یک اتفاق نادر را تجربه کرد آن هم این که از میان تماشاگران سالن کسی را دعوت کردند که آواز بخواند و کاملا اتفاقی شخصی بر روی سن آمد که بسیار حرفه‌ای آواز خواند و همه از داوران و تماشگران سالن تا بیننده های تلویزیون مات و مبهوت توانایی و استعداد این شخص شدند. در فضای مجازی بحث بر سر اینکه این اتفاق از قبل هماهنگ شده بوده یا خیر، موضوع داغی بود.

  اگر از همان ابتدا این توقع را در بیننده بوجود نمی آوردند هیچ اشکالی نداشت ولی این تصور از خلال حرف‌ها و عکس العمل‌های شرکت کننده ها و بالطبع سازندگان برنامه شکل گرفته است.برنامه جوکر یکی از برنامه‌های ارائه شده در پلتفرم‌های نمایش خانگی است که بعد 3 ماه از آغاز پخش آن با استقبال نسبتا خوبی از طرف مخاطب مواجه شده است. سازنده برنامه احسان علیخانی است.
   فصل آخر (پنجم) برنامه جوکر با حضور محمدرضا علیمردانی، امیرحسین صدیق، حامد آهنگی، سیروس میمنت، علی اوجی، مجید واشقانی، علیرضا مسعودی (علی مشهدی) و مهران غفوریان، در حالی پخش شد که رفتار متفاوت سایر اعضای گروه با علی مشهدی و واکنش های سرد و گیج کننده‌ی او، سبب شد که مخاطبان احساس کنند مشکلی میان او و سایر اعضای گروه وجود دارد.

  اما حامد آهنگی، محمدرضا علیمردانی، علی اوجی و مجید واشقانی در لایو اینستاگرامی مشترکی، توضیح دادند که دلیل این رفتار و واکنش‌های متفاوت، به این خاطر بوده که همگی آنها از یک هفته قبل، هماهنگ بودند و برای برنامه تمرین کرده بودند اما علی مشهدی یک شب قبل از ضبط به گروه اضافه شده و هیچ تمرین و آگاهی درباره برنامه جوکر نداشته است.

    از آن طرف هم علی مشهدی نیز در ویدیویی از خود که در حرم امام رضا (ع) منتشر کرد، در تکمیل صحبت همکارانش، گفت: «همه بچه‌ها دوستان من هستند همه ما جمع می‌شویم که در این شرایط لبخندی روی لب شما بیاوریم. بچه‌ها از یک هفته قبل با هم هماهنگ بودند. قرار بود سیدجواد رضویان در آن گروه باشد اما مشکلی برایش به وجود آمد و نتوانست بیاید و من به جایش رفتم و ...»چی شد؟ برای برنامه تمرین کرده‌اند؟ از یک هفته قبل با هم هماهنگ شده‌اند؟ پس چرا در هر برنامه شرکت کننده ها به گونه ای حرف می زنند که انگار اولین مواجهه آنها با همدیگر در همین لحظه است که با چمدان وکوله وارد استودیو ضبط برنامه می شوند؟چرا موقعی که رو به دوربین توضیح می دهند می گویند مثلا من دیدم فلان شخص آمد گفتم که دیگر باختم آخر من نسبت به اون آدم حساسم، همین که نگاهش می کنم خنده‌ام می گیرد! یا حتی در یک برنامه یکی از شرکت کننده ها گفت من اگر می دانستم فلان کس در این برنامه هست شرکت نمی کردم و ...

  بهرحال همه تظاهر به بی اطلاعی از بقیه شرکت کننده‌ها می‌کردند و بعد با ورود هر کدام شگفت زده می‌شدند! اگر سازندگان از همان ابتدا این توقع را در بیننده بوجود نمی آوردند هیچ اشکالی نداشت ولی این تصور از خلال حرف‌ها و عکس العمل‌های شرکت کننده ها و بالطبع سازندگان برنامه شکل گرفته است.بعد از این سخنان و لایو شرکت کننده های فصل پنجم چه بخواهیم و چه نخواهیم، تا حدودی قضاوت نسبت به فضای برنامه جوکر عوض می‌شود و تماشاگر احساس نوعی مغبونی را دارد.از طرف دیگر در هفته گذشته برنامه عصر جدید شبکه 3 احسان علیخانی هم یک اتفاق نادر را تجربه کرد آن هم این که از میان تماشاگران سالن کسی را دعوت کردند که آواز بخواند و کاملا اتفاقی شخصی بر روی سن آمد که بسیار حرفه‌ای آواز خواند و همه از داوران و تماشگران سالن تا بیننده های تلویزیون مات و مبهوت توانایی و استعداد این شخص شدند. در فضای مجازی بحث بر سر اینکه این اتفاق از قبل هماهنگ شده بوده یا خیر، موضوع داغی بود.

  با توجه به این که سازنده هر 2 برنامه احسان علیخانی است، بعد از شنیدن این لایو درباره علی مشهدی و ... این شائبه در ذهن شکل می گیرد که احتمال دارد آن اتفاق عصر جدید هم تمرین شده و با هماهنگی باشد.احتمالا افرادی خواهند گفت خوب معلوم است که باید برای برنامه سازی تمرین کنند و یا  هماهنگی انجام دهند، دوباره تاکید می‌کنم این اتفاقات هیچ اشکالی ندارد تا زمانی که ادعای پشت آن حرف دیگری دیگری نباشد و بعدتر پی ببریم آنچه فکر می کردیم نبود و ...مهمترین قضیه این است اگر فرم و چهارچوبی برای برنامه‌ات تعیین کردی حواست به آن باشد که از ابتدا تا آخر برنامه به آن وفادار بمانی و اگر به دلیل یک اتفاق و به شکلی ناخواسته یا شانسی جزئیاتی غیر از ادعای برنامه فاش شود حق بدهید که مخاطب هم از این قضیه ناراضی باشد.مراقب باشید که اعتماد مخاطب را از دست ندهید.

  برنامه جوکر هماهنگ شده بود! عصر جدید چی؟

   
   

   

   


  download

  نظرات بینندگان
  نظرات شما