سه شنبه 28 دي 1400 - Tue 18 Jan 2022
|ف |
| | | |
کد خبر: 280123
تاریخ انتشار: 25/دي/1400 - 10:50

وضعیت آب و هوا در ۲۵ دی؛

کاهش دمای حدود ۷ تا ۹ درجه در شمال غرب و سواحل دریای خزر طی روز‌های یکشنبه و دوشنبه پیش‌بینی می‌شود.

 وضعیت آب و هوا در ۲۵ دی؛

به گزارش پایگاه خبری «حامیان ولایت» ، به نقل از باشگاه خبرنگاران ، شنبه در شمال شرق، شرق، جنوب و جنوب غرب کشور، ابرناکی، بارش و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. در شرق خوزستان، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، جنوب اصفهان، نیمه شمالی فارس و بوشهر، شرق هرمزگان، غرب یزد، برخی مناطق در خراسان جنوبی و خراسان رضوی بارش شدت خواهد داشت. همچنین در شمال غرب، غرب، دامنه‌های جنوبی البرز و سواحل دریای خزر به طور پراکنده و متناوب باران و برف انتظار می‌رود. در نواحی سردسیر و مرتفع بارش به صورت برف و در مناطق جنوبی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی انتظار می‌رود.

یکشنبه بارش در جنوب، جنوب شرق، شرق و شمال شرق کشور ادامه خواهد داشت و با ورود سامانه دیگری به غرب کشور در شمال غرب، غرب، سواحل شمالی و دامنه‌های جنوبی البرز در قزوین، البرز و غرب تهران بارندگی تقویت می‌شود. شدت بارش در جنوب آذربایجان غربی، غرب کردستان، جنوب اردبیل و گیلان همچنین در نیمه جنوبی فارس، کرمان، هرمزگان، جزایر در شرق خلیج فارس و تنگه هرمز و خراسان جنوبی است.

در سه روز آینده در نیمه شرقی کشور وزش باد شدید خواهد بود. دریای خزر یکشنبه و دوشنبه مواج است و خلیج فارس و تنگه هرمز از امروز تا روز سه‌شنبه مواج و متلاطم هستند.

طی روز‌های یکشنبه و دوشنبه کاهش دمای حدود ۷ تا ۹ درجه در شمال غرب و سواحل دریای خزر و طی روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه کاهش دمای حدود ۷ تا ۹ درجه در دامنه‌های جنوبی البرز، غرب و جنوب غرب، مرکز و شرق کشور پیش‌بینی می‌شود.


download

نظرات بینندگان
نظرات شما