سه شنبه 28 دي 1400 - Tue 18 Jan 2022
|ف |
| | | |
کد خبر: 278795
تاریخ انتشار: 15/دي/1400 - 20:52
سازمان حج و زیارت:

متقاضیان سفر زیارتی سوریه به دفاتر زیارتی زیر نظر سازمان حج مراجعه کنند

سازمان حج و زیارت در خصوص چگونگی ثبت نام و اعزام متقاضیان سفر زیارتی به سوریه دراطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمامی علاقمندان و عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) که قصد عزیمت به این سفر معنوی را دارند می‌توانند با مراجعه به دفاتر زیارتی تحت نظارت سازمان حج و زیارت اقدام به نام نویسی نمایند.

متقاضیان سفر زیارتی سوریه به دفاتر زیارتی زیر نظر سازمان حج مراجعه کنند

به گزارش پایگاه خبری «حامیان ولایت» ، به نقل از ایرنا از روابط عمومی سازمان حج و زیارت؛ با توجه به تلاش ها و تدابیر صورت گرفته برای از سرگیری اعزام زائران کشورمان به سوریه جهت زیارت حرم مطهر حضرت زینب (س) و حرم مطهر حضرت رقیه (س)، این سفرهای زیارتی از روز دوازدهم دی ماه ۱۴۰۰ آغاز گردید.

کلیه علاقمندان و عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) که قصد عزیمت به این سفر معنوی را دارند می توانند با مراجعه به دفاتر زیارتی تحت نظارت سازمان حج و زیارت اقدام به نام نویسی نمایند.

در حال حاضر حدود ۲ هزار و ۵۰۰ دفتر زیارتی در سراسر کشور مشغول فعالیت هستند که امر ثبت نام از متقاضیان مشتاق به سفر زیارتی سوریه را انجام می دهند.
گفتنی است، بزودی شرایط برای نام نویسی از متقاضیان به صورت الکترونیکی بدون مراجعه به دفاتر زیارتی اعلام خواهد شد.

در حال حاضر پرواز زائران به سوریه فقط از طریق فرودگاه حضرت امام(ره) انجام می گیرد اما در صورتی که در هر یک از استانها تعداد متقاضیان به حد نصاب یک پروازبرسد، امکان برنامه ریزی و اعزامزائران از آن استان نیز فراهم خواهد شد.

لازم به ذکر است، سفرهای زیارتی به سوریه از دو سال قبل و بدلیل همه گیری کرونا متوقف شده بود که با کاهش بیماری و گسترش واکسیناسیون، اعزام مجدد متقاضیان برای زیارت اماکن متبرکه سوریه آغاز گردیده و عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) می توانند در کمال عزت، کرامت، امنیت و سلامت به این سفر معنوی مشرف شوند.

نظرات بینندگان
نظرات شما