سه شنبه 28 دي 1400 - Tue 18 Jan 2022
|ف |
| | | |
کد خبر: 276887
تاریخ انتشار: 02/دي/1400 - 14:08

حمله اراذل و اوباش با قمه به مدیر یک مدرسه

خبر ورود اراذل و اوباش به یک مدرسه و حمله با قمه به مدیر مدرسه از روز گذشته در فضای مجازی هرمزگان بشدت دست به دست می‌شود.

 حمله اراذل و اوباش با قمه به مدیر یک مدرسه

به گزارش پایگاه خبری «حامیان ولایت» ، به نقل از فارس ، از روز گذشته خبر ورود اراذل و اوباش به یک مدرسه در این شهر و حمله با قمه به مدیر آن مدرسه با سرعت در فضای مجازی هرمزگان و جنوب کشور در حال گسترش است و ویدیویی نیز از خونریزی شدید مدیر مدرسه و انتقالش به بیماستان نیز به انتشار رسیده است.

ایرج بیت الهی مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان در پاسخ به پیگیری فارس در این زمینه اظهار کرد: ساعت ۱۶ روز ۳۰ آذر دو یا سه نفر با بالارفتن از دیوار مدرسه دبیرستان ادیب در بندرعباس وارد محوطه این مدرسه می‌شوند که بلافاصله سرایدار مدرسه متوجه موضوع می‌شود و ورود این افراد که قمه به همراه داشته‌اند را به مدیر مدرسه اطلاع می‌دهد.

وی افزود: مدیر مدرسه بلافاصله به سمت این افراد رفته و جویای علت ورود آنها به مدرسه می‌شود که با گردن‌گشی و رفتار تند این دو یا سه نفر مواجه می‌شود و آنها ابراز می‌کنند که برای دیدن فامیل و دوستشان وارد مدرسه شده‌اند و لذا مدیر از معاون مدرسه می‌خواهد که با ۱۱۰ تماس بگیرند و در این حین، با قمه به سمت گردن و دست مدیر مدرسه (آقای سعدی کناری) حمله ور می‌شوند و پس از چند ضربه به مدرسه مدرسه، متواری می‌شوند.

به گفته مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان، معلمان مدرسه بلافاصله مدیر مدرسه را به بیمارستان شهید محمدی منتقل می‌کنند و وی پس از پیگیری‌هایی بدلیل نبود تخت و وضعیت نامناسب بیمارستان در بخش آی‌سی‌یو بستری می‌شود.

بنابر پیگیری‌های خبرنگار فارس از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، حال معلم پس از دو روز بستری بهبود نسبی یافته و وضعیت نسبتا مناسبی دارد اما باید تحت عمل جراحی قرار گیرد و به نظر می‌رسد که تاندون دست وی پاره شده است.

همچنین پلیس اعلام کرده که دو نفر را در این زمینه دستگیر کرده و پیگیری برای روشن شدن ابعاد این حمله اراذل گونه به مدیر یک مدرسه که از جمله چهره‌های سلیم و امین میان معلمان و فرهنگیان استان است، ادامه دارد.

نظرات بینندگان
نظرات شما