سه شنبه 28 دي 1400 - Tue 18 Jan 2022
|ف |
| | | |
کد خبر: 276736
تاریخ انتشار: 01/دي/1400 - 14:15

سردار سلیمانی با همکاری آمریکا با داعش جنگید!

داعش محصول آمریکا، اسرائیل، تروئیکای اروپا و آل سعود در منطقه غرب آسیا بود. پروژه اصلی این گروهک تروریستی، تکه تکه کردن عراق و سوریه و در ادامه حمله به ایران با هدف جنگ، ناامنی، قتل عام و تجزیه بود.

سردار سلیمانی با همکاری آمریکا با داعش جنگید!

به گزارش پایگاه خبری «حامیان ولایت» ، به نقل از مشرق، روزنامه اعتماد در مطلبی نوشت: «موارد همکاری میان ایران و امریکا کم نیست و همسویی منافع ما هم در اموری قابل بررسی است. مگر برای حذف طالبان میان ایران و امریکا همکاری صورت نگرفت؟ ...در جنگ با داعش، نیروهای تحت امر شهید سلیمانی در عمل نیروی پیاده یک ائتلاف بزرگ بودند که بمباران هوایی آن را ارتش امریکا و متحدانش برعهده داشتند».

این روزنامه اصلاح طلب در ادامه نوشت: «جمهوری اسلامی باید آرمانهایی مثل حذف نظم ظالمانه حاکم بر جهان و ایجاد نظم نوین انقلابی یا ایجاد وحدت دولت‌ها و مردم مسلمان یا دفع فتنه از عالم یا اخراج امریکا از منطقه یا تبدیل کاخ سفید به حسینیه یا محو اسراییل و موارد مشابه را به مثابه آرمانهایی بداند که اکنون در دسترس نیستند ولو آنکه درست باشند. وقتی مقدمات تحقق چنین اهدافی فراهم نیست، چرا باید برایش هزینه کنید؟ ... حتی اگر بخواهیم شر آمریکا را از سر ملت دفع کنیم و تحریم و فشارهای این کشور را کاهش دهیم، با داشتن رابطه بهتر به هدف‌مان می‌رسیم».

 

Preview

 


همزمان با نزدیک شدن به دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، جریان تحریف دست به کار شده است تا «قاتلان حاج قاسم» را بزک کند. جریان تحریف در پی آن است تا «دولت تروریست» آمریکا را در جایگاه «دولت مبارزه کننده با تروریسم» بنشاند.

در دی ماه ۹۸ دولت جنایتکار و تروریست آمریکا در اقدامی بزدلانه، سردار حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رساند. این اقدام ددمنشانه در دولت ترامپ رخ داد اما نکته قابل توجه اینجاست که افرادی همچون «جو بایدن» نیز از این اقدام تروریستی حمایت کردند.

برخلاف ادعای این روزنامه اصلاح طلب، دولت آمریکا نه تنها با داعش مبارزه نکرد، بلکه پدیدآورنده اصلی این گروهک تکفیری تروریستی بود. در سالهای گذشته مستندات بسیاری منتشر شد که حکایت از آن داشت که هر وقت تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه در مخمصه قرار می گرفتند، هواپیماهای آمریکایی، سلاح های مورد نیاز تروریست ها را به آنها می رساندند.

داعش محصول آمریکا، اسرائیل، تروئیکای اروپا و آل سعود در منطقه غرب آسیا بود. پروژه اصلی این گروهک تروریستی، تکه تکه کردن عراق و سوریه و در ادامه حمله به ایران با هدف جنگ، ناامنی، قتل عام و تجزیه بود. اما به فضل الهی و با ایثار مدافعان حرم و سربازان حاج قاسم، کمر این گروهک تکفیری تروریستی شکسته شد و سیلی محکمی بر گوش آمریکا و دیگر حامیان داعش نواخته شد.

طیف تندرو اصلاح طلب در سال ۸۸ با دروغ تقلب و با ترغیب دشمن به تشدید تحریم و فشار و با ایجاد التهاب و آشوب، سفره مردم را کوچک کرد. همین طیف در سالهای گذشته، با توهین به مدافعان حرم و هجمه به سردار سلیمانی، وی را «سرباز دلواپس سیاست»! نامید!

جریان تندرو اصلاح طلب زمانیکه سربازان حاج قاسم کمر داعش را شکستند، این اتفاق بسیار مهم را سانسور کرده و آن را کم اهمیت جلوه دادند. همین جریان سیاسی وقتی دولت تروریست آمریکا، سردار سلیمانی را به شهادت رساند، مدعی شدند که شهادت سردار سلیمانی نباید مانع مذاکره با آمریکا و اروپا برای احیای برجام شود!

واقعیت این است که افراطیون اصلاح طلب از تحقیر دولت تروریست و غارتگر آمریکا ناراحت شده و از تحقیر و تحریم و جنایت علیه مردم ایران شادمان می شوند. برای همین این طیف از خروج فضاحت بار آمریکا از افغانستان و شکست پروژه آمریکا در عراق و سوریه و یمن ولبنان ناراحت است و دلواپس این است که مبادا روزی آمریکا از منطقه غرب آسیا برود.
لازم به ذکر است که دولت اصلاحات به واسطه برخی قول و قرارهای پنهان، به آمریکا در مقابله با طالبان کمک کرد اما به جای تشکر و دست‌خوش، اتهام عضویت در محور شرارت را دریافت کرد.

«ابوالفضل ظهره‌وند» سفیر اسبق ایران در افغانستان چندی پیش گفته بود: «در دولت اصلاحات وزارت خارجه در ظاهر در دست کمال خرازی بود اما عملاً در دست محسن امین‌زاده بود یعنی وزیر سایه امین‌زاده بود...امین‌زاده به‌دنبال این بود که از فرصت سیاست خارجی و مسأله طالبان و درگیری افغانستان، ایران را در مسیر نرمالیزاسیون (به‌تعبیر آمریکایی‌ها!) جلو ببرد، به همین خاطر بود که ایشان به ظرفیت‌های نهضتی ما کاملاً بی‌توجه بود و اصلاً اعتقادی نداشت، چه در پاکستان، چه در افغانستان و چه در هر جای دیگری».

نظرات بینندگان
نظرات شما