شنبه 02 بهمن 1400 - Sat 22 Jan 2022
|ف |
| | | |
کد خبر: 276213
تاریخ انتشار: 27/آذر/1400 - 21:24
در مازندران

انهدام باند قاچاق اسلحه و مشروبات

فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: باند بزرگ بین المللی قاچاق سلاح شکاری و شورشی و مشروبات الکلی که در سطح کشور اقدام به توزیع می‌کرد، در مازندران شناسایی و منهدم شد.

 انهدام باند قاچاق اسلحه و مشروبات

به گزارش پایگاه خبری «حامیان ولایت» ، به نقل از تسنیم؛ سردار سیاوش مسلمی در گفتگویی در ساری با بیان اینکه با اشراف اطلاعاتی و رصد سازمان اطلاعات سپاه کربلا مازندران باند بزرگ بین المللی قاچاق سلاح شکاری و شورشی و مشروبات الکی که در سطح کشور اقدام به توزیع می‌کرد، در مازندران شناسایی و منهدم شد، اظهار کرد: سرشاخه‌های این باند در کشور‌های همسایه قرار داشتند و دامنه فعالیت آن‌ها در سطح کشور بوده است.

وی از دستگیری عوامل این باند در مازندران خبر داد و افزود: در همین راستا ۸ خودرو از این باند توقیف و ۱۵ هزار قطعه انواع شیشه و قوطی مشروبات الکی و ۴۳ قبضه سلاح شکاری و جنگی نیز کشف و ضبط شد‌
فرمانده سپاه کربلا استان مازندران از ادامه شناسایی دیگر افراد این باند خبر داد و گفت: ارزش محموله کشف شده از این باند بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان است.

مسلمی یادآور شد: سرشاخه‌های آن‌ها در کشور‌های همسایه بودند و البته چند استان کشور درگیر این باند بودند.

محمد کریمی دادستان مرکز مازندران نیز با بیان اینکه دستگیری این باند، حاصل تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه کربلا مازندران و با دستور قضایی استان بوده است، اظهار کرد: میزان مشروبات کشف شده حدود ۱۰۰ هزار لیتر برآورد می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اعضای دستگیر شده باند با قرار قضایی بازداشت هستند، گفت: برخورد دستگاه قضایی با این افراد قاطع خواهد بود و حبس‌های طویل المدت و شلاق و جزای نقدی در انتظار آن‌ها است.

مرتبط ها
نظرات بینندگان
نظرات شما