سه شنبه 28 دي 1400 - Tue 18 Jan 2022
|ف |
| | | |
کد خبر: 276011
تاریخ انتشار: 26/آذر/1400 - 15:22

برف و باران در جاده‌های ۵ استان

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در جاده‌های ۵ استان کشور خبر داد.

 برف و باران در جاده‌های ۵ استان

به گزارش پایگاه خبری «حامیان ولایت» ، به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: گزارش‌های دریافتی پلیس از مراکز کنترل ترافیک در سراسر کشور حاکی از آن است که در حال حاضر ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور چالوس در محدوده‌های میانک و تونل کندوان و همچنین مسیر شمال به جنوب محور هراز در محدوده بایجان پرحجم و در مقاطعی نیمه سنگین است. تردد در دیگر بخش‌های این محور‌ها بدون مشکل خاصی در حال انجام است.

وی ادامه داد: بار ترافیکی در آزادراه کرج – قزوین در محدوده پایانه شهید کلانتری و  آزادراه قزوین – کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس نیز پرحجم و نیمه سنگین گزارش شده و در دیگر محور‌های مواصلاتی کشور تردد به آرامی و به شکل روان در حال انجام است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور نیز گفت: در برخی از محور‌های استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و زنجان بارش برف و باران و در برخی محور‌های دو استان اردبیل و کردستان نیز بارش باران گزارش شده است؛ لذا لازم است رانندگان مقررات مربوط به رانندگی در این شرایط از جمله رانندگی با سرعت مطمئنه، رعایت فاصله طولی و ... را رعایت کنند.

شیرانی با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که پیش از شروع سفر با این شماره تماس گرفته واز وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها با خبر شوند

نظرات بینندگان
نظرات شما