سه شنبه 28 دي 1400 - Tue 18 Jan 2022
|ف |
| | | |
کد خبر: 275889
تاریخ انتشار: 25/آذر/1400 - 12:27

صاحبان تجربه به میدان بیایند

محسنی‌اژه‌ای در گرگان گفت: اصناف و بخش خصوصی و تولیدکنندگان، اتحادیه‌ها و مردم بیشتر باید به میدان بیایند و فعال باشند و توضیحات خود را بیان کنند و کسانی که صاحب تجربه هستند به میدان بیایند.

صاحبان تجربه به میدان بیایند

به گزارش پایگاه خبری «حامیان ولایت» ، به نقل از فارس ، غلامحسین محسنی‌اژه‌ای رئیس قوه قضاییه صبح امروز در جلسه نشست با فعالان اقتصادی استان اظهار کرد: شعارها تا زمانی که تبدیل به عمل نشود، فایده‌ای ندارد.

وی ادامه داد: تمام فشار دشمن بر جنگ اقتصادی است و تصور می‌کند با این فشار به تعبیر خودش فوق‌العاده می‌تواند صبر مردم را لبریز کند.

رئیس قوه قضاییه گفت: یکی از مسائل اولویت‌دار امروز ما مسئله تولید، اشتغال و اقتصاد است، چندین سال است که مقام معظم رهبری بر این موضوع تاکید داشته و دارد و متاسفانه خیلی از ما در این عرصه کوتاهی کردیم و اگر از چند سال گذشته در عرصه تولید تمهیدات لازم را داشتیم و از تولید و رفع موانع تولید حمایت می‌کردیم امروز خیلی شرایط بهتری داشتیم و دشمن امروز اینگونه امید به شکست ما نبسته بود.

مردم از بیان نظرات نترسند من از انتقاد و پیشنهاد حمایت می‌کنم‌

اژه‌ای بیان کرد: مسائل استان‌ها را باید با کمک همان استان مسئله را حل کنیم چون مشکلات هر استان متفاوت است.

وی اضافه کرد: برای مسائل مشترک استان‌ها می‌توان موضوعات را در تهران تصمیم‌گیری و پیگیری کرد اما مشکلات استان‌ها باید با کمک مدیران همان استان حل شود.

رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: وضع موجود استان گلستان با توجه به ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های استان اصلا مطلوب نیست.

اختلاف در پیشرفت در نقاط مختلف استان وجود دارد

محسنی‌اژه‌ای بیان کرد: در یک استان صحیح نیست آنقدر اختلاف پیشرفت و زیرساخت در نقاط مختلفش وجود داشته باشد و باید در گلستان یک تحول جدی شکل بگیرد.

وی بیان کرد: پیشنهادم این است کارگروه مشترکی از دولت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نماینده ولی فقیه، نماینده قوه قضاییه، نیروی امنیتی و انتظامی، نماینده اصناف تشکیل شده و مشکلات استان را احصا، انعکاس و پیگیری کند.

رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: باور جدی من این است درصد بالایی از مشکلات با تشکیل همین کارگروه در استان حل خواهد شد.

محسنی‌اژه‌ای با اشاره به مشکلات پتروشیمی گفت: این کارگروه می‌تواند مشکلات را با جزییات شناسایی و من قول می‌دهم مشکلات حقوقی آن را با جدیت پیگیری و حل خواهم کرد.

وی افزود: تقاضا دارم کمی از خودمان مایه بگذاریم و دولت، مجلس و قوه قضاییه را کمک کنیم و از بیان نقطه نظرات نترسیم.

رئیس قوه قضاییه گفت: مردم نظر خود را شفاف بگویند و پیشنهادها را برای پیشرفت کشور بیان کنند و معتقدم با همفکری و همکاری هم کار بهتر می‌شود.

محسنی‌اژه‌ای تاکید کرد: من از انتقادها و پیشنهادهای مردمی استقبال می‌کنم چون معتقدم با وحدت می‌توانیم مشکلات را حل کنیم.

کسانی که صاحب تجربه هستند به میدان بیایند

وی اضافه کرد: اصناف و بخش خصوصی و تولیدکنندگان، اتحادیه‌ها و مردم بیشتر باید به میدان بیایند و فعال باشند و توضیحات خود را بیان کنند و کسانی که صاحب تجربه هستند به میدان بیایند.

رییس قوه قضاییه با اشاره به احیای خلیج گرگان، تصریح کرد: من به دنبال این هستم راهکار قانونی پیدا کنم که ما به‌جای آنکه فردی را چند هزار میلیارد تومان جریمه کنیم و به زندان بیاندازیم وی را محکوم به احیای خلیج گرگان با تکمیل فلان پروژه کنیم

نظرات بینندگان
نظرات شما