شنبه 02 بهمن 1400 - Sat 22 Jan 2022
|ف |
| | | |
کد خبر: 275794
تاریخ انتشار: 24/آذر/1400 - 17:22
در نشست شورای معاونین وزارت اطلاعات با حضور رئیس سازمان اطلاعات مطرح شد

تاکید بر ضرورت تعامل بیش تر دو نهاد اطلاعاتی سپاه و وزارت اطلاعات

نشست شورای معاونین وزارت اطلاعات با حضور رئیس سازمان اطلاعات سپاه برگزار و در آن بر ضرورت تعامل بیش تر دو نهاد اطلاعاتی سپاه و وزارت اطلاعات و سایر نهادهای اطلاعاتی تاکید شد

تاکید بر ضرورت تعامل بیش تر دو نهاد اطلاعاتی سپاه و وزارت اطلاعات

به گزارش پایگاه خبری «حامیان ولایت» ، به نقل از ایسنا به نقل از دبیرخانه شورای هماهنگی اطلاعات، نشست شورای معاونین وزارت اطلاعات با حضور وزیر اطلاعات، معاونین وزیر و رؤسای سازمان‌های تابعه و رئیس سازمان اطلاعات سپاه و همراهان وی، برگزار شد.

این نشست در راستای همکاری، هماهنگی و هم افزایی جامعه اطلاعاتی کشور و تعامل بیشتر بین وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در موضوعات مرتبط برگزار شد.
در ابتدای این نشست، وزیر اطلاعات با خیر مقدم به رئیس سازمان اطلاعات سپاه و همراهان در پایگاه عظیم مبارزه و جهاد مطالبی پیرامون آخرین مسائل و موضوعات امنیتی در حوزه‌های داخلی، منطقه ای و بین المللی بیان کرد.

در ادامه جلسه، برخی اعضاء به طرح اخبار و موضوعات حوزه‌های مربوطه پرداخته بر هم افزایی بیشتر اعضای جامعه اطلاعاتی در راستای تحقق اهداف اطلاعاتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تأکید کردند.
حجت الاسلام والمسلمین طائب نیز با تشکر از دعوت وزیر اطلاعات برای حضور در این وزارت‌خانه، با بیان این که دشمنان نظام و مردم همه توان خود را برای ضربه به کشور به کار برده اند، تعامل بیش تر دو نهاد اطلاعاتی سپاه و وزارت اطلاعات و سایر نهادهای اطلاعاتی را ضروری دانست.

همچنین، جانشینان ایشان در خصوص مسائل روز و چگونگی افزایش هم افزایی بین دودستگاه، مطالبی را مطرح کردند.

نظرات بینندگان
نظرات شما