چهارشنبه 31 شهريور 1400 - Wed 22 Sep 2021
  • این شخص تا اطلاع ثانوی، همه کاره استقلال شد

  • علت شکایت فرشاد احمد زاده از پرسپولیس مشخص شد

  • خبر خوش به هواداران پرسپولیس قبل از بازی با الهلال /فوق ستاره به تیم بازگشت

  • فرهاد مجیدی از مدیران استقلال ۴ بازیکن بزرگ خواست!

  • این نیز گذشت و روسیاهی به ذغال ماند!

  • هشتاد روز با ریاست جدید قوه قضاییه /تفاوت دوران ریاست اژه‌ای با دوران رئیسی

  • سفر متفاوت مادربزرگ شهید در ماه صفر

  • درگیری مجیدی با ستارگان استقلال درباشگاه/مجیدی:این ستاره دیگر بازیکن استقلال نیست

  • سنگ اندازی ستاره پرحاشیه استقلال برای پرسپولیس/دردسر عجیب یاغی استقلالی برای یحیی

  • جاماندگان یارانه معیشتی منتظر باشند/ یارانه جدید در راه است

  • واکنش آمریکا به تغییر تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران/ تیم جدید چارچوب رایزنی‌های وین را نخواهد پذیرفت

  • خدمات متقابل ایران و اعضای شانگهای

  • حمله ایران به به پایگاه آمریکایی الحریر و سفر وزیر خارجه قطر به ایران

  • جمهوری اسلامی ایران حفظ ثبات و تمامیت ارضی همه کشورهای منطقه است/ ما به وعده های دولت آمریکا اطمینان نداریم

  • خبرخوش به هواداران پرسپولیس / بازگشت فوق ستاره جنجالی به تیم

  • سرگیجه اصلاح طلبان: افتضاحاتمان را فرافکنی کنیم یا موفقیت های دولت را ؟!

  • صف‌آرایی اتمی چین و آمریکا در برابر هم

  • پشت‌پرده رفتارهای اخیر جمهوری باکو چیست؟

  • شوک خبری در اردوگاه پرسپولیس قبل از دیدار حساس/نیمکت نشینی ستاره جنجالی پرسپولیس قطعی شد

  • هزینه سید معیشتی خانوار و نگرانی دوباره کارگران

  • |ف |
    | | | |
    کد خبر: 255494
    تاریخ انتشار: 10/مرداد/1400 - 20:27

    اسامی نفرات برتر کنکور اعلام شد

    اسامی نفرات برتر کنکور در ۵ گروه آزمایشی بر روی سایت سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

     اسامی نفرات برتر کنکور اعلام شد

    به گزارش پایگاه خبری «حامیان ولایت» به نقل از ایسنا، در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی محمد پیام ثابتی از تهران، محمد شایان شعبانی از رفسنجان، محمد اسماعیلی از اراک، پارسا نوروزی نژاد از سبزوار ، امیر مهدی میقانی از اراک، ترانه خسرو جردی از مشهد، محمدجواد احمد پور از اصفهان ، امیرحسن جعفرآبادی از تهران، ماهان بیهقی از تهران و دانیال غریب از مشهد به ترتیب رتبه های ۱ تا ۵ را از آن خود کردند.

    در گروه آزمایشی علوم تجربی نیما ابوالحسنی از تبریز، پارسا فتحی از اردبیل، عرفان کرپه از ترکمن ، آیناز مارالی از جلفا، حسن قیم از اهواز ، آرین آور از تهران، باربد محمدی از سقز، محمد حسن فلاحت از اهواز، آوا فاضلی از اصفهان و نگین سرلک از تهران نیز به ترتیب موفق به کسب رتبه های یک تا ۱۰ شدند.

    در گروه آزمایشی علوم انسانی امیر مهدی ذلفی از ابهر، جواد عبدیایی از شمیرانات، محمد جواد مهدیان از شاهین شهر، امیر حسین جلالی از یزد، امیر محمد باقری از تهران، حسین ملکی از نیشابور، سحر محمدی از زنجان، سید محمد علی شهرستانی از شمیرانات، دانیال دولت شاهی از تهران و امیر محمد سلیمانی از تهران رتبه های۱ تا ۱۰ این گروه آزمایشی را به دست آوردند.

    در گروه آزمایشی هنر سید سپهر فرندی از زنجان، بهنود امیری از کرج، پریا الستی از تهران، می سا شفیع پور فومنی از رشت، و پروشا یوسف سیاه بندی از تهران نیز رتبه های ۱ تا ۵ را کسب کردند.

    همچنین امیر حسین زرندی از خوی ، سحر دورود گر از تربت حیدریه، آرتین معتبری از تهران، دانیال منتظری از اصفهان، امیر حسین جعفر آبادی از تهران، و سید محمد صادق سید هاشمی ریزی از کرج نیز به ترتیب رتبه های ۱ تا ۵ گروه آزمایشی زبان را به دست آوردند.

    نظرات بینندگان
    نظرات شما