چهارشنبه 31 شهريور 1400 - Wed 22 Sep 2021
  • علت شکایت فرشاد احمد زاده از پرسپولیس مشخص شد

  • خبر خوش به هواداران پرسپولیس قبل از بازی با الهلال /فوق ستاره به تیم بازگشت

  • فرهاد مجیدی از مدیران استقلال ۴ بازیکن بزرگ خواست!

  • این نیز گذشت و روسیاهی به ذغال ماند!

  • هشتاد روز با ریاست جدید قوه قضاییه /تفاوت دوران ریاست اژه‌ای با دوران رئیسی

  • سفر متفاوت مادربزرگ شهید در ماه صفر

  • درگیری مجیدی با ستارگان استقلال درباشگاه/مجیدی:این ستاره دیگر بازیکن استقلال نیست

  • سنگ اندازی ستاره پرحاشیه استقلال برای پرسپولیس/دردسر عجیب یاغی استقلالی برای یحیی

  • جاماندگان یارانه معیشتی منتظر باشند/ یارانه جدید در راه است

  • واکنش آمریکا به تغییر تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران/ تیم جدید چارچوب رایزنی‌های وین را نخواهد پذیرفت

  • خدمات متقابل ایران و اعضای شانگهای

  • حمله ایران به به پایگاه آمریکایی الحریر و سفر وزیر خارجه قطر به ایران

  • جمهوری اسلامی ایران حفظ ثبات و تمامیت ارضی همه کشورهای منطقه است/ ما به وعده های دولت آمریکا اطمینان نداریم

  • خبرخوش به هواداران پرسپولیس / بازگشت فوق ستاره جنجالی به تیم

  • سرگیجه اصلاح طلبان: افتضاحاتمان را فرافکنی کنیم یا موفقیت های دولت را ؟!

  • صف‌آرایی اتمی چین و آمریکا در برابر هم

  • پشت‌پرده رفتارهای اخیر جمهوری باکو چیست؟

  • شوک خبری در اردوگاه پرسپولیس قبل از دیدار حساس/نیمکت نشینی ستاره جنجالی پرسپولیس قطعی شد

  • هزینه سید معیشتی خانوار و نگرانی دوباره کارگران

  • پشت پرده جدایی جنجالی شاه ماهی از استقلال

  • |ف |
    | | | |
    کد خبر: 255013
    تاریخ انتشار: 07/مرداد/1400 - 13:58

    برنامه ورزشکاران ایران در روز هفتم المپیک

    هفتمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو با حضور نمایندگان ایران در چهار رشته ورزشی پیگیری خواهد شد.

     برنامه ورزشکاران ایران در روز هفتم المپیک

    به گزارش پایگاه خبری «حامیان ولایت»در هفتمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، نمایندگان کشورمان در رشته‌های تیراندازی، والیبال، دوومیدانی (دوی ۱۰۰ متر و پرتاب دیسک) و قایقرانی با حریفان رقابت خواهند کرد.

    برنامه رقابت ورزشکاران ایران در روز هفتم به شرح زیر است:

    * تیراندازی: هانیه رستمیان - ساعت ۴:۳۰ صبح - بخش سرعت ماده تپانچه ۲۵ متر/ رستمیان در بخش دقت با ۲۸۹ امتیاز در رده شانزدهم ایستاد و برای صعود به فینال، باید در مجموع دو بخش دقت و سرعت در جمع هشت تیرانداز برتر قرار بگیرد.

    * قایقرانی: نازنین ملایی - ساعت ۴:۳۵ - فینال B روئینگ تک نفره بانوان و تلاش برای کسب یکی از رده‌های هفتم تا دوازدهم

    * دوی ۱۰۰ متر بانوان: فرزانه فصیحی - ساعت ۴:۳۷ - حضور در مرحله مقدماتی و رقابت در گروه دو با حریفانی از عربستان، نپال، کویت، گوام، چین تایپه، موناکو، مالزی و لائوس/ نفرات اول تا سوم هر گروه (سه گروه در مرحله مقدماتی) به همراه سریع‌ترین دونده در مجموع رکورد همه گروه‌ها راهی دور اول خواهند شد. فصیحی در صورت صعود به دور اول، از ساعت ۷:۴۵ رقابتش را انجام خواهد داد و تلاش می‌کند تا راهی نیمه نهایی شود.

    * پرتاب دیسک: احسان حدادی - ساعت ۵:۱۵ - حضور در گروه A / رقابت‌های پرتاب دیسک در دو گروه ۱۶ نفری انجام می‌شود و ۱۲ نفر از کسانی که بالاتر از ۶۶ متر پرتاب کنند و یا بهترین رکورد را داشته باشند (در مجموع هر دو گروه)، گام به مرحه فینال می‌گذارند.

    * والیبال: دیدار ایران با ایتالیا - ساعت ۱۵:۱۰ - دیدار چهارم در مرحله گروهی

    کاروان ورزشی ایران تاکنون موفق به کسب یک مدال طلا توسط جواد فروغی در رشته تیراندازی شده است.

    نظرات بینندگان
    نظرات شما